PAPIER SAMOPRZYLEPNY FOTO PREMIUM HQ BŁYSZCZĄCY A3 115g 50ark

PAPIER SAMOPRZYLEPNY » papier fotograficzny biały

Cena brutto:52.00
Kod produktu: FGS_A3_115_50

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PAPIER FOTOGRAFICZNY NA PODŁOŻU PAPIEROWYM

 

 

SPECYFIKACJA:

- FORMAT A3 (297 x 420mm)

- OPAKOWANIE ZAWIERA: 50ark

- GRAMATURA WARSTWY ETYKIETY: 115g/m2

- GRAMATURA PODKŁADU: ok 70g/m2

- RODZAJ PAPIERU: FOTO BŁYSZCZĄCY (PHOTO GLOSS PREMIUM HQ)

 

 

Jest to unikatowe rozwiązanie pozwalające tworzyć "domowym sposobem" bardzo wysokiej jakości etykiety samoprzylepne, które daja idealne efekty wizualne gdyż wydruki na nich są jakości fotograficznej. Papier jest odporny na zamoczenie a wydruki nie rozmazują się i wyglądają bardzo estetycznie. Etykiety polecamy do znakowania produktów, produkcji gadżetów reklamowych, etykiet na wódkę weselną itp.

 

 

W NASZEJ FIRMIE ZAWSZE MOŻESZ KUPIĆ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PAPIER FOTOGRAFICZNY W CENIE HURTOWEJ !!!

 

Stwórz własne wysokiej jakości, ostre z pełną głębią koloru zdjęcia. Papier fotograficzny błyszczący o idealnej białości do wydruku zdjęć. Używając drukarki atramentowej tusz wysycha praktycznie natychmiast po wydruku a wydruk jest wodoodporny co zapobiega rozmywaniu nadruku podczas np. dotykania zdjęcia palcami.

 

Zastosowanie nowatorskich rozwiązań podczas produkcji zapewnia:

- natychmiastowe wnikanie atramentu w warstwę wiążącą dzięki temu drukowane zdjęcie jest suche zaraz po wyjęciu z drukarki

- brak efektu fali, występującego podczas drukowania wskutek nawilgocenia atramentem co występuje w papierach o gorszej jakości

 

 

Teraz Twoje zdjęcia mogą zadziwić wszystkich swoją wyjątkową jakością oraz będą stanowić np. niezapomnianą pamiątkę rodzinną.