Etykiety błyszczące 100ark A4 - rozmiar etykiety 63.5x38.1mm - 21et/ark zaokrąglone rogi

ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE » etykiety błyszczące

Cena brutto:42.00
Kod produktu: EB_21o_100

Etykiety są wykonane ze specjalnie dobranego pod względem właściwości papieru powlekanego tak aby były one bardziej odporne na warunki zewnętrzne oraz aby dawały estetyczny wygląd i połysk.

 

Oferujemy Państwu produkt wysokiej jakości w niepowtarzalnie atrakcyjnej cenie czego dowodem są nasi stali bardzo zadowoleni Klienci.

 

Parametry etykiet:

Rozmiar etykiety:  63.5 x 38.1mm

Rozmiar arkusza: A4 (210 x 297mm)

Ilość etykiet na arkuszu A4: 21 szt.

Ilość etykiet w opakowaniu: 2100 szt.

Ilość arkuszy w opakowaniu: 100 szt.

Kolor papieru: biały

Rodzaj papieru: błyszczący

Rogi etykiety: zaokrąglone

 

 

Proponowane przez nasza firmę etykiety posiadają uniwersalne zastosowanie (PAPIER WYSOKIEJ JAKOŚCI UŻYWANY RÓWNIEŻ DO PRODUKCJI ETYKIET RENOMOWANYCH MAREK). Nadają się do wszystkich urządzeń drukujących:

- drukarek laserowych,

- kopiarek,

 

Zasadniczo etykiety blyszczące nie są przeznaczone do zadruku w drukarkach atramentowych ze względu na fakt zbyt intensywnego wchłaniania tuszu, co powoduje, że w szczególności kolorowe wydruki nie oddaja do końca głębi barw i kontrastu. Jednak duże grono naszych Klientów używa tych etykiet w drukarkach atramentowych (głównie z nadrukiem czarno-białym) ze względu na ich właściwości i bardzo estetyczny wygląd.

 

Przykładowe zastosowania etykiet uniwersalnych:

- adresowania kopert,
- oznaczania towarów - np jeżeli jesteś importerem możesz bardzo niewielkim kosztem drukować opisy produktów w języku polskim (dane techniczne, składniki, sposób użycia itp.) co wymagane jest przy dopuszczeniu do sprzedaży
- organizowania np. segregatorów, książek, dyskietek, płyt CD/DVD itp.
- świetnie nadają się do celów "rozrywkowych" np. etykietowanie butelek weselnych, wlepki, reklama itp.